Parafia NMP Królowej Polski w Podłężu

Pierwszy kościół w świecie konsekrowany przez biskupa Karola Wojtyłę

OVERVIEW

This site parafiapodleze.pl currently has an average traffic classification of zero (the smaller the more traffic). We have evaluated twenty pages within the website parafiapodleze.pl and found eleven websites linking to parafiapodleze.pl. There are one public network platforms belong to parafiapodleze.pl.

PARAFIAPODLEZE.PL RANKINGS

This site parafiapodleze.pl has seen variant amounts of traffic throughout the the year.
Traffic for parafiapodleze.pl

Traffic ranking (by month) for parafiapodleze.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiapodleze.pl

LINKS TO BUSINESS

Zabierzów Bocheński Parafia Opieki Najświętszej Maryi Panny w Zabierzowie Bocheńskim

Parafia Opieki Najświętszej Maryi Panny w Zabierzowie Bocheńskim. 48 12 281 67 40. PRZYGOTOWANIE DO I KOMUNII ŚWIĘTEJ. CZTERY PORY ROKU na BABIEJ GÓRZE. KOCE, DOBRE JEDZENIE, MUZYKA I WYPOCZYNEK. Parafia Opieki Najświętszej Maryi Panny 32-007 Zabierzów Bocheński 107. 48 12 281 67 40.

Światowe Dni Młodzieży Kraków 2016

Już za 7 miesięcy Kraków ugości młodych z całego świata. Pomóż miastu wejść w rolę gospodarza przyjmij pielgrzyma! Podczas wiel.

WHAT DOES PARAFIAPODLEZE.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiapodleze.pl Mobile Screenshot of parafiapodleze.pl Tablet Screenshot of parafiapodleze.pl

PARAFIAPODLEZE.PL HOST

We identified that a single root page on parafiapodleze.pl took one thousand eight hundred and forty-four milliseconds to download. We could not discover a SSL certificate, so I consider this site not secure.
89.161.167.30

I detected that this domain is using the IdeaWebServer/0.83 operating system.

Parafia NMP Królowej Polski w Podłężu

Pierwszy kościół w świecie konsekrowany przez biskupa Karola Wojtyłę

CONTENT

This site parafiapodleze.pl has the following in the homepage, "Marcin Gicala i Ewelina Psiuk." Our analyzers noticed that the webpage also stated " Mateusz Ptasznik i Karolina Gębska." The Website also stated " Grzegorz Gądek i Paulina Jelonek. Sebastian Kloc i Agnieszka Krępa. Kwi 20 1500 1700. Maj 18 1500 1700. Cze 15 1500 1700." The website's header had kościół as the most important keyword. It was followed by parafia, Podłęże, and Najświętszej which isn't as highly ranked as kościół. The next words the site used was Maryi. Marii was also included but might not be seen by search parsers.

MORE WEB SITES

Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Pokoju

Chorwacja Bośnia i Hercegowina Czarnogóra Albania Macedonia Serbia.

Parafia p.w. NMP Częstochowskiej w Archidiecezji Utrecht

Poolse Parochie OLV van Czestochowa. 2 i 4 sobota miesiąca. Steenstraat 7, 6828 CA Arnhem. Legtenbergerstraat 2-4, 7595 XB Weerselo. Kerkhoflaan 17, 6741 BN Lunteren. St Agnetenweg 90, 6545 AW Nijmegen-Lindenholt.

Parafia pw św Barbary w Porębie - Strona główna

Papieskie Białe Marsze w Porębie! Kolejna, tym razem 13 rocznica śmierci św. Jana Pawła II i charakterystyczne dla naszej parafii białe marsze. Polegają one na tym, że mieszkańcy kilku wiosek pieszo, ze śpiewem i modlitwą, wędrują do kościoła na Apel Jasnogórski, na którym razem z Maryją dziękują za dar Papieża Polaka. Galeria Zdjęć dostępna po kliknięciu na zdjęcie i ten link.

Parafia Matki Bożej Dobrej Rady w Krakowie

59 1240 1444 1111 0000 0937 1747. OGŁOSZENIA PARAFIALNE I INTENCJE MSZALNE. Msze święte w ciągu roku. Msze święte w lipcu i sierpniu. Ruchy, wspólnoty i grupy parafialne. ZAPRASZAMY DO PARAFIALNEGO ZESPOŁU CARITAS. ŻYCZENIA WIELKANOCNE ARCYBISKUPA MARKA JĘDRASZEWSKIEGO.

Aktualności

Parafia Rzymskokatolicka - Bazylika Mniejsza w Prostyni. Wydział Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Drohiczyńskiej. UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA NOWENNY 500-LECIA OBJAWIEŃ ŚW.